• Sosyal Medya Hesaplarımız

Üsküdar Aziz Mahmud Hüdayi Halı Yıkama

Üsküdar Aziz Mahmud Hüdayi Halı Yıkama

Halılarınız Emin Ellerde...!

Halı yıkama, istanbulun genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Halı yıkama konusunda en çok tercih edilen firma olarak binlerce tebrik mesajı alan firmayız. Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Üsküdar Aziz Mahmud Hüdayi Halı Yıkama olarak İstanbul halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız. Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız bizimle güvende ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır. Farklı firmalar gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan her halı tek tek ayrı ayrı sularla yıkanmakta ve temizlenmektedir. Bekletme havuzları birkaç halının üst üste birikmesiyle daha çok zararlı hale gelmekte ve birer bakteri yuvasına dönüşmektedir.

Bu yüzden biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz. Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlamış olarak fabrikaya getirilir. İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hav alma işlemine tabii tutulurlar. Son sistem tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkanan halılar, halı sıkma makinalarıyla tamamen sudan arındırılarak sadece üzerindeki nemle kalır.
Nemli halılar özel yapılmış halı askı aparatlarına yerleştirilerek kurmaya bırakılır. Halı kurutulan yerler toz. Duman, kötü hava vb. etkenlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır. Bu kış aylarında bunlardan farklı olarak halı kurutma odalarında da aynı işlemi görürler.

Ev ve iş yerlerinizde yaptığınız temizlik çalışmaları yüzeyseldir, yaptığınız temizleme işlemi yalnızca temizlediğiniz nesnenin üst görünen kısmını temizler. Bu yüzden dipte kalan akarların üremesine, bulunduğunuz ortamın sağlıksız olmasına sebep olur.
Üsküdar Aziz Mahmud Hüdayi Halı Yıkama olarak verdiğimiz Halı Yıkama Hizmeti’mizde tamamen teknolojik temizleme makinelerimizle halılarınızın temizliğini yapıyor, alerji yaratabilecek tüm bakterilerden temizliyor ve halılarınızı ilk gün ki temizliğinde sizlere teslim ediyoruz.

HAKKIMIZDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ;
FAKS: 0216 631 2 631
GSM: 0532 235 26 00

 

 

 

  • Merkez


  • Mimar Sinan Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:122 Ataşehir İSTANBUL

  • HARİTADA GÖR
  • Ümraniye Şube


  • Kazım Karabekir Mahallesi, Ordu Cd. No:76, 34766 Ümraniye/İstanbul

  • HARİTADA GÖR

BÜLTEN

Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin