• Sosyal Medya Hesaplarımız

Üsküdar Altunizade Halı Yıkama

Üsküdar Altunizade Halı Yıkama

Yıkanabilen Halı Cinsleri

Makine Halısı, Halıflex, Kilim, El dokuma halı, Step halı, Bünyan halı, Nepal Halı, Shaggy halı, İpek halı, Ladik halı, Hereke halı, Milas halı, Antika halılar ve tüm özellikli halılarınızı kaliteli şekilde yıkıyorurz.Üsküdar altunizade halı yıkama olarak yıkama fabrikaları arasında kalitesi ve yılların tecrübesi ile Dört İklim Halı Yıkama fabrikası evinizden halılarınızı teslim alıp evinize teslim eder. 

Halı Yıkama İçin Ücretsiz Servis Aşaması

İstanbul heryerinden ücretsiz servis hizmetiyle, makbuz karşılığı alınan halılarınız herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye halı yıkama esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek halı yıkama fabrikamıza getirilir.

Halı Kurutma Aşaması

Halı yıkama, durulama ve sıkma işlemi biten halılar %80 kuru bir biçimde hazır olur, Ancak halıda kalan ıslaklık ve nem halıda küflenme ve çürüme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için halı yıkama işlemi bitmiş halılar tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler,Ve siz değerli müşterilerimize temiz şekilde teslim edilir.

Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş halılar son olarak leke ve saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilir.

Teslimat Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş halılar son leke ve  saçak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler. Uygun olduğunuz zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir.

Yorgan Yıkama İçin Ücretsiz Servis Aşaması

İstanbulun her yerinden ücretsiz servis hizmetiyle makbuz karşılığı alınan yorganlarınız herhangi bir karışıklığa neden olmasın diye yorgan yıkama esnasında çıkmayacak etiketlerle etiketlenerek fabrikamıza getirilir…

Yorgan Yıkama Hazırlık Aşaması

Fabrikamıza yıkanmak için gelen yorganlar; yıkama aşamasından önce kirlilik durumlarına ve cinslerine göre ayrılırlar. Yorgan yıkama aşamasından önce yorganların yumuşatılması için özel karışımlı havuzlarda beklemeye alınırlar. Havuzlarda yorgan yıkama öncesi bekletilen yorganlarda ki var olan lekeler iyice yumuşatıldıktan sonra yorgan yıkama aşamasına hazır hale getirilir.

Yorgan Yıkama – Kurutma Aşaması

Yorgan yıkama ve sıkma işlemi biten yorganlar %80 kuru bir biçimde hazır olur, ancak yorganda kalan ıslaklık ve nem yorgan da küflenme yaratacağından tamamen kurutulması gerekmektedir. Bunun için yorgan yıkama işlemi bitmiş yorgan tamamen kapalı mekan kurutma odalarında nem alma cihazlar yardımıyla toz, toprak ve egzoz dumanı gibi dış etkenlere maruz kalmadan kurutularak hazır hale getirilirler.

Yorgan Yıkama – Kontrol ve Ambalaj Aşaması

Yıkanmış ve tamamen kurutulmuş yorganlar son leke kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanarak teslimat aşamasına getirilirler.

YorganYıkama – Teslimat Aşaması

Yorgan yıkama işlemi bitmiş teslimata hazır ambalajlı yorganlarınız uygun olduğunuz zaman önce tlf ile aranmakta olup ve sonra ücretsiz servis araçlarımız ile kapınıza teslim edilmektedir.

  • Merkez


  • Mimar Sinan Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:122 Ataşehir İSTANBUL

  • HARİTADA GÖR
  • Ümraniye Şube


  • Kazım Karabekir Mahallesi, Ordu Cd. No:76, 34766 Ümraniye/İstanbul

  • HARİTADA GÖR

BÜLTEN

Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin