• Sosyal Medya Hesaplarımız

Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama

Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama

Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama

Üsküdar ahmediye halı yıkama olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörün önde gelen firma olmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Gerek çalışma prensibimiz gerekse disiplinimizle işimizi en iyi olarak yapmaya çalışıyoruz.Siz değerli müşterilerimizde bizi seçerek gerçek temizlikle tanışabilir tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

HALI YIKAMA

Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama ve koltuk yıkaması olarak halılarınız bizimle tertemiz, Halılarınızı full otomatik makinalarda natural şampuanlarla yıkayarak ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.Üsküdar ahmediye halı yıkama olarak sizlere en kıssa sürede teslimat sağlıyoruz.

KOLTUK YIKAMA

Koltuk takımlarınızı ekibimizle beraber evinize gelerek derinlemesine temizliğini sağlıyoruz.Halılarınızı fırçalama ve vakumlama işlemlerinden geçirerek ilk günkü gibi tertemiz hale getiriyoruz.

STOR PERDE YIKAMA

Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama ve koltuk yıkaması olarak zor iş olarak görünen stor perdelerinizide temizliğine kavuşturuyoruz.Bırakın bu zahmetli işi sizin yerinize biz yapalım. Arayın aynı gün için de gelip alalaım ve en kıssa sürede verelim. 

BATTANİYE – YORGAN YIKAMA

Battaniye ve yorganlarınız kişisel kullanım alanınıza giren muhakkak hijyen gerektiren eşyalarınızdır. Battaniye ve yorganlarınızı rutin olarak yıkatarak oluşabilecek mikrobik durumlardan kurtararak sağlık içinde yaşıyabilirsiniz.Halı temizleme anlayışımız doğrultusunda İşinde uzmanlaşmış, profesyonel işini bilen kadrosuyla kurumsal hizmet aldığınızı tamamıyla hissedeceksiniz.
Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama olarak Ayrıca diğer hizmetlerimiz şunlardır(halı yıkama, koltuk yıkama yorgan yıkama battaniye yıkama yatak yıkama) ve buna benzer diğer hizmetlerimiz vardır.

Siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis kurumsal hizmet garantili temizlik ve Halı Yıkama hizmeti hızlı teslimat filtrelerini zorunda sizlere sunmaktayız teşekkür ederiz. Müstakil Konutlar, Toplu konutlar, Oteller, Rezidanslar, Spor Kompleksleri ve Eğlence Merkezleri gibi yapıların halı yıkama işleri yapan firmamızın ana faaliyet alanlarındandır.

Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama olarak Halılarınızı Ücretsiz Servislerimizle evinizden alıp Temizleme, Yıkama, Kuruma ve Paketleme işlemlerinden sonra rekrar evinize teslim ediyoruz.

Makina Halısı, Shaggy Halı, Yün Halı, Dokuma Halı, Bünyan Halı, İpek Halı, Isparta Halı, Milas Halı gibi halı çeşitlerinizi el değmeden beş aşamalı hijyenle yıkıyoruz...
Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen halı hijyen açısından bir çok zararlar verir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkama da; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları taşısada halı yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinalarla yapılmadığında hem halı deforme olacak hemde birçok olumsuzluk yaşanacaktır. Üsküdar Ahmediye Halı Yıkama olarak biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

  • Merkez


  • Mimar Sinan Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:122 Ataşehir İSTANBUL

  • HARİTADA GÖR
  • Ümraniye Şube


  • Kazım Karabekir Mahallesi, Ordu Cd. No:76, 34766 Ümraniye/İstanbul

  • HARİTADA GÖR

BÜLTEN

Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin