• Sosyal Medya Hesaplarımız

Üsküdar Acıbadem Halı Yıkama

Üsküdar Acıbadem Halı Yıkama

Üsküdar Acıbadem Halı Yıkama olarak en kaliteli halı yıkama şampuanı olan (Era 111 Naturemax) ile yıkanan halılarınızın nitelikli ve derinlemesine yıkanmasının farkını parlaklığını ve yumuşaklığını kazanmasını görebilirsiniz. Üsküdar halı yıkama fabrikaları arasında kalitesi ve yılların tecrübesi ile Dört İklim Halı Yıkama fabrikası evinizden halılarınızı teslim alıp evinize teslim eder. 

Geçmişten Günümüze Klasik Halı Yıkama

Yöntemleri ile gerçekleşen profesyonel temizleme yöntemleri arasındaki farkı Üsküdar Acıbadem Halı Yıkamale yaşamak istermisiniz ? Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile halılarınızı ilk günkü kalitesi ve temizliği ile yıkıyoruz. 

Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan, her türlü halı yıkama temizliğini üstü ekipman ve kaliteli malzeme ile temizleyerek müşterilerimizin bizlere emanet etmiş oldukları halılarını ilk günkü temizliği ile hijyenik olarak yıkayıp tekrar teslim etmekteyiz.

İstanbul Acıbadem Halı Yıkama

Dört İklim Halı Yıkama fabrikası olarak misyonumuz müşteri beklentisinin en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
İstanbul Üsküdar Acıbadem halı yıkama fabrikaları arasında en uygun halı yıkama fiyatları ve en üstün kaliteli hizmetimiz ile siz değerli müşterimizin aklına gelen ilk halı yıkama fabrikası olmak gayesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

2010 yılından bu yana girdiğimiz halı yıkama ve temizleme sektöründe her zaman daha iyiyi bulma uygulama anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz. Sizleri de bu Anlayış ile memnun etme çabasından asla vazgeçmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Halı sıkma makinaları işine sadık ve müşterilerimizin halılarını özen göstererek firmaların kullandığı Halı Sıkma Makineleridir.

Rulo tipi olarak tarif edilen yani rulo şeklinde sarılarak santrifüj makinamız olan halı sıkma makinesi aynı anda 15 metre halıyı kurutma öncesi sıkabilir. İçindeki tüm suların sıkılmasında ve durulamasında büyük önem taşımaktadır, Bir halı yıkanmadan önce 15 kilo ise yıkandıktan sonra 50 kiloya çıkabilmektedir.

Halı sıkma makinelerimizin halıların yıkandıktan sonra içindeki köpüklü suyu tamamen dışı aktararak durulanmasını sağlamaktadır. Bu sayede halınızın tamamen sulardan arındırılmış olup bir sonraki aşama olan kurutma odasına girdiğinde daha çabuk ve daha temiz ve hijyenik olmasını sağlamış olur.

  • Merkez


  • Mimar Sinan Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:122 Ataşehir İSTANBUL

  • HARİTADA GÖR
  • Ümraniye Şube


  • Kazım Karabekir Mahallesi, Ordu Cd. No:76, 34766 Ümraniye/İstanbul

  • HARİTADA GÖR

BÜLTEN

Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin