• Sosyal Medya Hesaplarımız

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Evin eşyaları alınırken en zor seçim yapılan eşyalardan birisi ise mutlaka ki halıdır. Çünkü halı alırken genel olarak akıllara gelen rengi, dokusu ve desenidir aslında. Fakat halı seçme işlemi ya da halı seçenekleri sanıldığı kadar basit değildir. Halı satın almak için bir mağazaya girdiğiniz zaman bizleri daha net anlayacağınızdan şüphemiz olmayacaktır.

Halı yıkama nasıl yapılır öncesinde sizleri bilgilendirerek daha da bilinçlenmenizi sağlamak istiyoruz. Öncelikle eşyalarınızın seçimi sonrasında evinize ve eşyalarınıza uygun bir halı tercih etmek isteyeceksiniz. Fakat renk seçerken dahi o rengin farklı tonları ile karşılaşıp mutlaka tercih esnasında zorlanacaksınız. Bunun yanı sıra halınızın dokusunun nasıl olacağına siz karar vereceksiniz. Hatta sadece dokusu, boyutu, rengi ve deseni değil halının kenarları ipli mi olacak, ipli olacaksa iplerin boyutu ne kadar olacak gibi detaylar da yine sizin merceğinizden geçecek ve bu kriterleri tamamladıktan sonra bir halı satın almış olacaksınız.

Halı seçmek bu kadar zor iken temizliği esnasında da tercih edeceğiniz firma konusunda seçici olmalısınız. Bir halı kadar olmasa da yine de fiyat araştırması, hizmet kalitesi, kullandığı ürünler v.b. özellikleri hakkında fikir sahibi olmalısınız. Bunların tamamını araştırıp emin olduktan sonra da firma seçiminizi yaparak hizmet vermeye devam edebilirsiniz. Temizlik Yolda ekibi olarak uzun zamandır müşterilerimiz tarafından sürekli yarattığımız memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışımız ile anılmaya devam ediyoruz ve bu durum bizleri fazlası ile gururlandırıyor. Halı yıkama nasıl yapılır sorunuza cevap almak için okumaya devam edebilirsiniz.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Halı yıkama nasıl yapılır sorunuza cevap verecek olursak, bizlere böyle bir talep ile geldiğiniz zaman sizlerden bilgi almamız gereken bazı konular oluyor. İnternet sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz zaman bunlara gerek duymuyoruz. Çünkü siz siparişiniz esnasında sizlere yönelteceğimiz soruların neredeyse tamamını işaretleyerek ve cevaplayarak bizlere siparişinizi oluşturmuş oluyorsunuz.

Halı yıkama siparişleriniz için telefon ile irtibata geçtiğiniz zaman bizlerden ilk olarak fiyat bilgisini almak istiyorsunuz. Bizler de sizlere halınızın dokusu, kaç metre kare olduğu ve cinsi gibi sorular yönelttikten sonra cevap veriyoruz.

Halılar neden dokusuna ya da cinsine göre fiyatta değişkenlik gösteriyor? Bunu merak ediyorsanız, bu durum hakkında da sizlere hemen açıklama yapalım. Standart bir halı yıkama tekniği belirleyip bunu tüm halılar üzerinde kullanmanız asla ama asla söz konusu olamaz. Bizler sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, halınızın büyüklüğünü bir kenara bırakarak dokusuna ve cinsine uygun şampuanlar ve makineler kullanıyor ve halınıza asla zarar vermeden temizleyerek sizlere tekrar teslim ediyoruz.

  • Merkez


  • Mimar Sinan Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:122 Ataşehir İSTANBUL

  • HARİTADA GÖR
  • Ümraniye Şube


  • Kazım Karabekir Mahallesi, Ordu Cd. No:76, 34766 Ümraniye/İstanbul

  • HARİTADA GÖR

BÜLTEN

Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin