• Sosyal Medya Hesaplarımız

Ümraniye Dumlupınar Halı Yıkama

Ümraniye Dumlupınar Halı Yıkama

Ümraniye dumlupınar halı yıkama fabrikamız, uzman personeli profesyonel ekipmanlara sahip kurumsal halı yıkama fabrikasıdır. Halılarınızı otomatik makinlerde yıkayarak maksimum temizlik hizmeti sunar. Halılarınızı klimalı odalarda kurutur, daha hızlı kurumasını, nemli kalmamasını ve hızlı bir şekilde teslim etmeyi amaçlıyoruz.

Halılarda oluşan bakterileri ve buna bağlı mikroplar sağlığınızı tehdit eder, bu sebeple dört iklim halı yıkama fabrikamız ümraniye dumlupınar semtinde halı yıkama hizmeti sağlayarak sizlere hijyenik bir hizmet sunmaktadır. Ücretsiz servisimiz ile halılarınızı teslim alır, ölçü ve fiyatlandırma dan sonra halı toz alma makinemizde halılarınızın tozunu alırız, daha sonra halılarınızı otomatik makinelerde ve özel şampuanlarla yıkayarak temizleriz, bir sonraki işlemde halılarınızın kuruması için özel klimalı odalarda halılarınız kurutulur. Bizleri tercih ederek gerçek temizliğin farkına varın. İstanbul ümraniye dumlupınar bölgesine servis hizmeti veren halı yıkama firmamızı arayarak halılarınızı güvenle yıkatın.

Türkiye de eşi benzeri olmayan bir ilki gerçekleştiren halı yıkama fabrikamız da, halılarını yıkatan müşterilerimiz dilerlerse halılarını web sitemiz üzerinden canlı yayınla nasıl yıkandığını izleyebilirler, fabrikamız steril bir alanda işlemleri sürdürmektedir. Halılarınız yıkattığınız da farkımızı anlayacaksınız. Ümraniye halı yıkama firmamızı arayın sizde farkı görün.

  • Merkez


  • Mimar Sinan Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:122 Ataşehir İSTANBUL

  • HARİTADA GÖR
  • Ümraniye Şube


  • Kazım Karabekir Mahallesi, Ordu Cd. No:76, 34766 Ümraniye/İstanbul

  • HARİTADA GÖR

BÜLTEN

Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin